Svetové hity s osobitnými aranžmánmi s prvkami jazzu, soulu a latina. Táto charakteristika je najvýstižnejšia pre tvorbu tria šarmantných dám Chick2Chick trio. Ďalšia charakteristika? Extrémne sexi! Kristin, Zuzka a Kriss sú ako hudobný, tak vizuálny zážitok.

Hudba na všetky spôsoby

Túžba robiť serióznejšiu hudbu spojila trojicu krásnych speváčok. Kristin sa od mala videla v jazzových podnikoch a po skúsenostiach z organizovania firemných večierkov presne vedela, čo ponúknuť. Hudobná sebestačnosť, schopnosť hrať live, nie len svoje skladby, a bezproblémový zvuk skupiny mali byť tajné zbrane budúcej skupiny. Absolútnou čerešničkou na torte zasa ženský viachlas. Kristin postupne oslovuje kamarátky Kriss a Zuzku. Výsledok? Takmer rok a pol fungujúce zoskupenie Chick2Chick trio, ktoré si týždeň bez koncertu už nevie predstaviť.
Nadané krásky okrem svojho domáceho projektu pôsobia v Divadle Nová scéna, napríklad muzikál Cats, a svoje štúdiové zručnosti od roku 2010 cibria ako vokalistky pri nahrávaní dabingov k piesňam rozprávok z dielne Walt Disney. Ako dievčatá odkazujú, ich vlastné piesne sú len otázkou času. Rozhodne je sa na čo tešiť.

po dlhom čase spolu,čakajú nás koncerty,tak sa chystáme! 🎉🎉🎉 #littleparty #itdontmeanathing #chick2chick #bratislava #1minutecover #skuska #musiclyrics

Chick2Chick Trio 发布于 2017年5月2日

Pre aktuálne koncerty a novinky sledujte Facebook Chick2Chick Trio.