Môžeme sa dohadovať, či tvorcovia dávajú do svojich filmov zámerne niečo, čím nasýtia puntičkárov, alebo im to proste unikne. Nech je to akokoľvek mnohí ľudia sa hľadaním chýb vo filmoch zabávajú. Skúste to aj vy.

Komando

Legendou medzi akčnými filmami ale najmä pre poctivých hľadačov filmových prešľapov. Niektorí dokonca tvrdia, že sa ich vo filme nachádza viac ako 160. Vo filme vidieť skákajúce plošiny pre kaskadérov, zničené dvere športového auta sa v ďalšom zábere zázračne “opravia” a raketomet je zvesený zo steny a potom opäť nie.  Zaujímavý je aj nábojový pás, ktorý sa zázračne zväčšuje. A to samozrejme nie je všetko.

Gladiátor

Veľkofilm Ridleyho Scotta sa taktiež nevyhol mnohým chybám až sa človeku zdalo, že nám to tento vizionár jednoducho urobil naschvál. Zo všetkých najviac zaujal faux pas , keď prevrátený bojový voz ležal na zemi a divák tak presne videl, že sa v ňom nachádza plynová fľaša.

Expendables

Stallone býva známy puntičkár ale ani v jeho prvej tímovke pátrači po omyloch neostanú smutní. Stačí si pozrieť pár záberov, kde Stallone beží raz s pištoľou a potom zase bez nej, alebo vlastní zázračné lietadlo, kde sa striedavo otvárajú a zatvárajú dvere.

A aké sú vaše obľúbené filmové prešľapy?