Konečne! Známa americká rocková skupina Thirty Seconds to Mars postupne odkrýva nové songy. Ešte lepšia správa je, že túto jar chystá aj koncertné turné po celej Európe. Už v marci sa so svojou šou predvedie v Kolíne, rozozvučí viaceré európske metropoly a nevynechá ani Bratislavu.

Ak patríte medzi fanúšikov alternatívnej rockovej hudby, určite poznáte skupinu Thirty Seconds to Mars a jej skladby ako This Is War, Search And Destroy alebo Kings and Queens. Alebo si frontmana, ktorým je Jared Leto, skôr spájate s filmom a jeho výbornými hereckými výkonmi, pretože je aj držiteľom Oscara. V každom prípade sa táto kapela po 20 rokoch rozhodla osláviť toto krásne jubileum v sprievode fanúšikov a ukázať, že stále patrí medzi špičku vo svojej tvorbe. Od počiatočnej produkcie z roku 2008 ich hudba trochu dospela a posunula sa na ďalší level.

Príjemná zmena

Predošlé energiou nadupané albumy sa niesli v rockovom štýle, momentálne trochu stlmili silu a vytvorili príjemne songy s nádychom popu. No originálny štýl a prejav si zachovali.

Slovákov majú v láske

V roku 2014 sa skupina predviedla na Topfeste, kde to rozbalili ako veľkí páni. Slovenských fanúšikov potešili nielen skvelou hudbou, magickou šou, ale aj bláznivými kostýmami. Jaredovi sa veľmi páčili ľudia zo Slovenska, dokonca si na pódium vytiahol dvoch fanúšikov, s ktorými odštartoval ďalšiu skladbu.

Rekordmani

Vedeli ste, že skupine Thirty Second to Mars sa podaril zápis do Guinnessovej knihy rekordov? Získali ho za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, ktorú ťahali dva roky. Počas nich odohrali neuveriteľných 309 koncertov.

Čo ukážu?

Sme veľmi zvedaví, akú šou predvedú tentokrát v slovenskej metropole. No rozhodne to bude niečo kvalitné, netradičné a veľkolepé. Niečo, na čo sa bude ťažko zabúdať.

Ak chcete týchto výborných, tak akurát bláznivých hudobníkov vidieť a zažiť na vlastnej koži, určite choďte na koncert. Veď nie vždy sa naskytne príležitosť užiť si svetovú hudbu priamo u nás doma.